top of page

Apartmán U SKUPICE – Poděbrady

Ubytovani
INFO

Nabízím k pronájmu nově zrekonstruovaný útulný apartmán v soukromí RD s vlastním vchodem, na krásném a klidném místě v Poděbradech cca 300 m od léčivého svatojánského pramene a v docházové vzdálenosti do centra a na Jezero. Od domu je na jednu stranu výhled na dominantní vodárenskou věž a na druhou stranu, na konci ulice je vidět slepé vodní rameno Labe, Skupice. Apartmán je koncipovaný pro 4 osoby, s možností přistýlky pro pátou osobu. Je vhodný pro pobyty rodin s dětmi, sportovce i lázeňské hosty. Pro delší pobyty než dva týdny nabízím individuální cenu na dotaz. Možnost využití apartmánu i pro lázeňské hosty (pacienty), s možností návštěv a pobytu jejich rodin v aparmánu zdarma. Zvířecí mazlíček po domluvě možný.

KAPACITA
Apartmán 2+1 poskytuje ubytování maximálně pro 5 osob.

 

VYBAVENÍ
Ložnice a pokoje
Apartmán je o velikosti dvou ložnic – malá ložnice má dvoulůžko (rozměr 140/200) je vybavena komodou, věšákem a stojací lampou. Zamykací dveře vedou do kuchyňky. Velká ložnice má dvě samostatná polohovací lůžka, které se dají přirazit k sobě a vytvořit manželkou postel (rozměr 180/200). Je zde vysoká skříň, kulatý jídelní stůl a 4 židle u prostorného okna s výhledem do klidné boční ulice. Zamykací šoupací dveře vedou do obývacího prostoru. Možnost přidání skládacího lůžka jako přistýlky na dotaz. Ve společném vstupním obývacím prostoru je pohodlná pohovka, stojací lampa, velká skříň a stoleček s TV/USB.

V apartmánu je plně vybavená kuchyňská linka se sklokeramickou 4 plotýnkou, el. troubou, digestoří, velkou lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Základní nádobí, utěrky a ekologický jar jsou k dispozici. V kuchyňce je též malý stolek se dvěma židličkami. Obývací místnost je vybavena pohovkou, stolkem s TV, stojací lampou a velkou ůložnou skříní. V celém objektu funguje WIFI připojení. Před vchodem do apartánu je malé posezení.

Sociální zařízení
Koupelna je se sprchovým koutem + WC, pračkou a vybavena ručníky.
Vytápění
Vytápění je plynové a jednotné pro celý RD, v každé místnosti apartmánu je radiátor.
Parkování aut / jídních kol
Parkovací místo je hned před apartmánem, zdarma. Na dotaz je možnost uložení kol do krytého přístěnku u domu.
OKOLÍ
Výlety, atrakce, zábava
Kousek od našeho ubytování začíná cyklostezka podél Labe a park S. K. Neumanna s dominantní vodárenskou věží, možnost procházek, in-line bruslení, rybaření, golf, střelnice, jízdárny, koupaliště Jezero je od nás cca 700 m. Zde je možnost zapůjčení loďky, paddle boardu. Kolonáda s prameny a zámek Poděbrady jsou od nás 500 m. Pod zámkem je nástupní místo pro plavbu parníkem po Labi buď směr Nymburk nebo směr Soutok Labe s Cidlinou. Kolem Poděbrad je mnoho historicky zajímavých památek, především Kutná Hora, zámek Loučeň, zámek Kačina. Vyžití pro děti – Muzeum lega, ojedinělé Muzeum filmových figurín, ZOO Chleby, zábavný park Mirákulum nebo Fajnpark v Chlumci n. Cidlinou.
CENÍK
Ceník ubytování / pronájmu – kapacita max. 5 osob / 2 ložnice – min. délka ubytování 3 noci během letní sezóny.   Letní sezóna: 24. 6. – 4. 9. 2022   Mimo sezóna: jaro + podzim
Rezervace a kalendář obsazenosti 

Pronájem
na týden

 
Letní sezóna: 12 000 Kč
Mimo sezónu: 10 000 Kč

Pronájem
na víkend


Letní sezóna: 4 000 Kč
Mimo sezónu: 3 600 Kč
V ceně za apartmán je již zaúčtován rekreační poplatek městu Poděbrady (nebo-li poplatek z pobytu) 30 Kč/dosp. osobu/den, klienti se zapisují do Knihy hostů a tím dávají souhlas s GPDR. V ceně je též povlečení, veškeré energie, wifi, závěrečný úklid apartmánu.
K rezervaci pobytu vystavuji Zálohovou fakturu na částku 2 000 - 4 000 Kč dle délky pobytu, tato záloha je nevratná. Doplatek pobytu účtuji předem, nejpozději 3 týdny před nástupem do ubytování. Při stornování pobytu 21 - 15 dní před nástupem do ubytování je storno poplatek 50 %, při stornování 14 dní před nástupem do ubytování je storno poplatek 75 %, stornování ubytování 7 dní a méně před nástupem je 100 %.
Doporučuji si zaplatit Cestovní pojištění pro ČR s možností pojištění storna pobytu, více info na:
https://www.e-chalupy.cz/pojisteni-axa/#podrobne-info-storno
MAPA
bottom of page